Jak jsem se stala modelkou

ikonka-Jackie-sedici-doma-po-koupeliO víkendu jsme byly s paničkou a její maminkou, která má taky fenku pudla (8 měsíců starou) na procházce v parku. Holky si tam spolu povykládají a my můžeme řádit a pořádně se vyběhat. Také nám hážou tenisáky a my je ochotně aportujeme. Je to pěkný malý park s opravenou kašnou, příjemným posezením na lavičkách pod stromy, takže jej využívá hodně lidí na procházky se svými miláčky a k odpočinku.

A také se tam někdy objeví nevěsta s ženichem a fotí se do alba, jako právě teď při našem skotačení. Přišel k nám tatínek nevěsty a ptal se paničky, jestli by se s námi nemohla nevěsta s ženichem vyfotit. Panička měla nejdříve trochu obavu, protože já jsem k cizím lidem trochu nedůvěřivá, ale zkusili jsme to.

Kamarádka Britney se fotit nechtěla, strašně štěkala a bála se. I já jsem byla zpočátku ostražitá, to víte – takové obrovské bílé šaty by jednomu nahnaly strach, ale protože panička byla nablízku, tak jsem nakonec svolila. Fotograf cvakal jak o život a já jsem pózovala jako profesionální modelka :-). My pudlové to prostě máme v krvi ;-).Jackie-venku-zepredu-zuby-obojek-430

Panička na mě byla patřičně pyšná! A hned mě taky odměnila, dostala jsem psí pamlsky, které nosí s sebou na každou procházku. Škoda jen, že paničku nenapadlo si říct o zaslání nějakých fotek, mohla jsem se tady o ně s vámi podělit. Třeba příště budu pohotovější, paničku postrčím a ona si o ně řekne ;-).

Jeden komentář u “Jak jsem se stala modelkou”

  1. To je pěkná diskuze ohledně tohoto příspěvku na tomto blogu.
    Všechno jsem si prošel, tak mám teď také chuť komentovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..