Pro šťastné návraty domů – GPS tracker Tractive – upevnění na postroj – kód na slevu v komentáři

🔹 Postupně jsme na našich vipetkách otestovali už 4 různé GPSky z Číny v ceně kolem 500 korun, a poslední již téměř rok testujeme GPSku Tractive z Rakouska, u které se nás ptáte také na to, jak ji máme připevněnou, tak jsem k tomu natočil a namluvil krátké video 😊.

🔹 Chystám větší recenzi všech funkcí Tractive, našich praktických zkušeností, atd., ale pro ty co neradi čtou 😉 už nyní mohu ve zkratce říct, že lepší GPSku v poměru cena/výkon neznám.

🛒 Chcete-li získat 30% slevu na jakýkoliv GPS tracker Tractive (přístroj plus měsíční poplatky za data), stačí jen kliknout na odkaz níže. Sleva se vám pak automaticky uplatní v košíku: https://tractive.com/r/cadfJM

🔸 Účastnili jsme se s Radka Jesenská a několika desítkami dalších lidí osobně hledání ztracené fenky galgo v Praze 😥, několikrát aspoň na dálku radami a podporou přátelům z větší dálky, kterým utekli jejich psi 😥, a viděli samozřejmě tisíce ztracených psů  😥 na užitečném webu Psí detektiv 👍.

🔸 Nechci u nikoho jitřit snad již aspoň částečně zhojené rány 🙏, ale z těch případů o kterých vím, bohužel více než polovina nedopadla dobře 😥.

🔹 Řekli jsme si proto s Radkou, že tyhle nervy u našich vipetek nikdy nechceme zažít, zejména když víme, jak se většina chrtů velmi ráda rozběhne za zajícem, srnkou apod. 🙄.

🔹 Je jasné, že žádná GPSka nám negarantuje že vždy a v každém případě zachrání našeho psa, ale když si vezmu jak moc velkou lásku ke svým psům cítíme (a oni k nám) 💕, tak za mne to snížení rizika, že třeba psa se zlomenou nohou večer někde v lese bez GPSky nenajdu 😥 , a třeba ani pak na druhý den 💔, tak za mne se ta investice do GPSky vyplatí.

Ideální upevnění GPSky Tractive je na postroj

❓ Máte-li k GPSce #Tractive jakékoliv dotazy budu rád když mi je napíšete do komentářů (nebo klidně přes soukromou zprávu na Messenger), protože pak odpovědi budu moci zahrnout do rozsáhlé recenze pro všechny ostatní majitele psů 🐾.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..