Jak jsem se stala modelkou

ikonka-Jackie-sedici-doma-po-koupeliO víkendu jsme byly s paničkou a její maminkou, která má taky fenku pudla (8 měsíců starou) na procházce v parku. Holky si tam spolu povykládají a my můžeme řádit a pořádně se vyběhat. Také nám hážou tenisáky a my je ochotně aportujeme. Je to pěkný malý park s opravenou kašnou, příjemným posezením na lavičkách pod stromy, takže jej využívá hodně lidí na procházky se svými miláčky a k odpočinku.

A také se tam někdy objeví nevěsta s ženichem a fotí se do alba, jako právě teď při našem skotačení. Přišel k nám tatínek nevěsty a ptal se paničky, jestli by se s námi nemohla nevěsta s ženichem vyfotit. Panička měla nejdříve trochu obavu, protože já jsem k cizím lidem trochu nedůvěřivá, ale zkusili jsme to.

Kamarádka Britney se fotit nechtěla, strašně štěkala a bála se. I já jsem byla zpočátku ostražitá, to víte – takové obrovské bílé šaty by jednomu nahnaly strach, ale protože panička byla nablízku, tak jsem nakonec svolila. Fotograf cvakal jak o život a já jsem pózovala jako profesionální modelka :-). My pudlové to prostě máme v krvi ;-).Jackie-venku-zepredu-zuby-obojek-430

Panička na mě byla patřičně pyšná! A hned mě taky odměnila, dostala jsem psí pamlsky, které nosí s sebou na každou procházku. Škoda jen, že paničku nenapadlo si říct o zaslání nějakých fotek, mohla jsem se tady o ně s vámi podělit. Třeba příště budu pohotovější, paničku postrčím a ona si o ně řekne ;-).

Jeden komentář u “Jak jsem se stala modelkou”

  1. To je pěkná diskuze ohledně tohoto příspěvku na tomto blogu.
    Všechno jsem si prošel, tak mám teď také chuť komentovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..