Vítejte na našem webu pro všechny majitele pejsků!

JackieSama jsem chovatelkou trpasličího pudla – fenky Jackie, ale o psy se zajímám již dlouho obecně. Ráda bych tedy tento web věnovala všem pejskům, ať již s průkazem původu či bez něj. Samozřejmě že jeden člověk nikdy nemůže sám obsáhnout tak širokou oblast, takže přivítám veškeré zájemce ochotných pomoci s vytvářením nových článků, s moderováním našeho fóra a pod.

Do naší Galerie můžete vkládat fotografie svých pejsků. Fotografie z Galerie pak jdou posílat e-mailem známým jako eKarta, můžete hlasovat které z nich jsou nejhezčí, nebo k nim můžete napsat váš komentář.

Znáte-li dobré či užitečné stránky o psech (např. weby chovných stanic, osobní stránky chovatelů, eShopy s dobrůtkami a doplňky pro pejsky, odborné magazíny, inzertní servery, atd.), můžete na ně poslat odkaz, s alespoň stručným popisem.

Potřebujete-li se na něco ohledně pejsků, chovatelství a pod. zeptat a myslíte-li si že odpověď by mohla pomoci více lidem, můžete využít naše Fórum.

Veškeré vaše nápady na vylepšení tohoto webu nás potěší, stejně jako budete-li mít zájem k nám přesunout obsah svého blogu o pejscích odněkud ze zastrčeného freewebu.

Věřím, že se vám u nás bude líbit a že zde co nejdříve najdete vše co vás zajímá a co byste potřebovali zjistit.

Vaše Radka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..