TV Nova – Polepšovna mazlíčků – 6. díl – Pinky (10. 10. 2009)

kříženec teriéra - dog - photo by katkaak, www.sxc.huMladá slečna se osamostatnila, splnila si svůj dětský sen a pořídila si ke své černé kočce ještě štěně křížence teriéra. Pinky však byla brána svou paničkou od začátku jako kamarádka a ne jako pes, a v tom byl hlavní kámen úrazu. Fenka ve svých 11 měsících svou paničku nerespektovala, dělala si co chtěla sama a na rádoby povely své co do výchovy nezkušené paničky nereagovala. Doma po dlouhých 11 hodin své samoty ničila paniččiny věci jako jsou boty, kabelky, CD a jiné doplňky.  Venku si Pinky pobíhala jak chtěla, na volání své paničky nereagovala, případně jen velmi neochotně.Плиты ребристые сантехнические

Mladá slečna navštívila doktorku Žertovou v její ordinaci a svěřila se jí se svými problémy se psem. Paní doktorka kladenými dotazy postupně dozvěděla, že problém není ničení věcí, ale v celkovém přístupu paničky k psovi. Fenka spí s paničkou v posteli, sedí s ní u stolu a pije se stejné sklenice. Sedí vedle na sedačce a když jí chce panička shodit dolů, tak se po ní fenka ožene a zavrčí. Prostě svou paničku nebere jako svého vůdce.

Doktorčiny rady:

Výcvik začíná:

kříženec pinče - Posing dog This is my little half-pincher Rocky :)- photo by djmek, www.sxc.huNávštěva doktorky:

Závěr doktorky:

Po dvaceti dnech výcviku se majitelka i fenka viditelně lépe sžily. Majitelka se naučila, jak se svou mladou fenkou zacházet. Předvedení chůze u nohy již bylo moc pěkné, fenka se držela paničky a nespustila z ní oči, i když to bylo díky pamlsku :-). Na majitelce byla vidět radost z pokroků, které se svou fenkou udělala.

Z dnešního dílu jsem měla poprvé pocit, že paní doktorka ví o čem mluví a také dokázala předvést, jak má majitelka se psem zacházet. Napište nám do komentářů pod článkem jak se líbil dnešní díl Polepšovny mazlíčků vám.

Jeden komentář u “TV Nova – Polepšovna mazlíčků – 6. díl – Pinky (10. 10. 2009)”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..