Pet Airways – letecká přeprava psů v hlavní kabině

logo Pet AirwaysSpolečnost Pet Airways je první leteckou společností věnující se výhradně mazlíčkům – ne lidem, a má za cíl poskytovat pohodlný let pro jakákoliv domácí zvířata. Pet Airways slibuje přepravovat vaše zvířátko se spoustou lásky a péče, s bezpečností a komfortem přímo v hlavní kabině, nikoliv v nákladním prostoru, jak je zvykem u všech ostatních aerolinek.

Pet Airways chtějí dělat vše pro to, aby vaši miláčci obdrželi během své cesty maximální péči, jako by to byly jejich vlastní zvířátka. Palubní ošetřovatel proto v průběhu celého letu monitoruje a kontroluje každých 15 minut pohodlí všech pasažérů. Po přistání jsou zvířecí pasažéři vysazeni, dostanou svačinku, a jsou k dispozici pro vyzvednutí na stanovišti Pet Lounge.

Své mazlíčky můžete sledovat online přes Internet při každé části jejich přesunu, ať už se pohybují kdekoliv, a to pomocí služby Pet Airways Pet Tracker.

Pro české majitele pejsků je zatím smutnou zprávou, že služba Pet Airways funguje jen na území USA, ale třeba toho někteří z nás využijí aspoň tam. V případě zájmu o lety z a do jiných měst lze společnosti Pet Airways napsat přes internetový formulář a oni vás budou informovat, zda je to možné a odkdy.

Pet Airways - trasy letů

Pokud si nemůžete vyzvednout vaše zvířátko v okamžiku příletu, Pet Airways budou rádi pečovat o vašeho domácího mazlíčka než dorazíte, včetně možnosti přenocování vašeho mazlíčka ve speciálním prostoru pro domácí zvířata.

Přivítali byste podobnou službu i na českých, potažmo evropských letištích? Napište nám o tom do komentářů pod článkem!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..