Máme před sebou nelehké rozhodnutí :-).

ikonka-Jackie-venku-zepredu-zuby-obojekMoje lidská rodina mi vybírá ženicha. Prý musí být krásný a zdravý a hlavně to musí být pudl jako já. Mně by se totiž nejvíc líbil můj kamarád jezevčík Filípek, ale panička říká, že by z toho byly chlupaté žížalky ;-).

Nápadníků je hodně, bohužel jsou skoro všichni co se nám líbí dost daleko. Nebude to žádná sranda vybrat toho pravého. Bude to moje první krytí a tak jsem z toho trochu nervózní, abych se mému ženichovi líbila a abychom si navzájem voněli.

Nejdříve mi panička vybrala černého trpaslíka, byl někde od Ostravy a fešák. Ale poté co se nám ozvala paní z Prahy a nabídla svého TOY pudla červené barvy, jsme na vážkách. Já jsem se zamilovala na první pohled a myslím, že i mojí rodině se moc líbí. Bohužel jsou až z Prahy, takže zatím nevím, jak by se řešilo případné druhé překrytí.

Panička má starosti, abychom dobře vypočítaly den „D“- kdy bych měla být nakryta, abychom to nepropásly. Hárat budu v polovině srpna, tak snad už v září budeme vědět, zda se vše povedlo. Já to poznám určitě hned, ale to víte – lidský instinkt není tak vyvinutý jako psí, tak budeme muset nějaký ten týden počkat, než vám o tom všem tady napíšu.

Strašně se všichni těšíme na štěňátka. Moje lidská kamarádka Markétka to už všem svým kamarádům rozhlásila a už se ozývají první zájemci. Pokud se vše vydaří, tak podle propočtu by měly moje miminka strávit Vánoce už u nových rodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..