Nej pes 2010

Jste majiteli malého, velkého, ušatého, chlupatého nebo strakatého psího kamaráda? Nemá váš pejsek průkaz původu nebo nemáte čas chodit po psích výstavách, ale přesto byste se chtěli zúčastnit nějaké psí soutěže? Nyní máte jedinečnou šanci, a to ani nemusíte chodit do psích salónů a cvičit super výstavní postoj. Stačí jen cvakat fotoaparátem a zachytit svého psího kamaráda v nejzajímavější nebo nejroztomilejší pozici. Právě totiž probíhá soutěž o NEJ psa 2010, ve které můžete vyhrát hlavní cenu 50.000 korun!berryjam.ru

Pravidla soutěže

1. Soutěžit je možné s jedním, nebo i více psy.
2. Každý pes může soutěžit v jedné, nebo i více kategoriích. V případě, že se stane vítězem proběhlé kategorie, nemůže už vyhrát znovu v jiné kategorii.
3.Fotografie je možné nahrávat do velikosti 5 MB, ve formátu jpg, jpeg a png.
4.Video je možné vkládat do velikosti 8 MB, ve formátu mp4, mpg, mpeg, avi, divX, flv, mov a asf. Doporučená maximální délka videa je 2 minuty.

odesílání fotek do 21.3.2010
hlasování od 22.3. do 11.4.2010

Pokud si vyberete pejska na některé z nabízených stránek v galerii, není problém hlasovat. Kliknete na fotku a pod ní se objeví políčko pro hlasování. Ovšem když si dáte vyhledat pejska podle jména – v pravém horním rohu obrazovky, je už hlasování složitější. Vyhledají se vám třeba psi, kteří se sice nejmenují „Bobík“ ale mají toto slovo v popisce. Dále potom nemáte šanci najít kolonku „hlasovat“. Musíte totiž kliknout na kolonku „soutěžní fotka“ a teprve pak můžete hlasovat.

Poslali jste i vy fotku nebo video svého psa do soutěže? Jaký názor máte na podobné akce? Napište nám o tom do komentářů pod článkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..